شنبه,۰۳ مهر ۱۴۰۰
آپدیت
دانلود Peak Brain Training اپلیکیشن تقویت قدرت ذهن و حافظه اندروید

دانلود Peak Brain Training 4.11.0 اپلیکیشن تقویت قدرت ذهن و حافظه اندروید

تقویت قدرت ذهن و حافظه
نسخه آنلاک و کامل

Peak Brain Training - یک نرم افزار پزشکی و سلامتی برای تمام دستگاه های اندرویدی می باشد. اپلیکیشن اندروید فوق العاده پر طرفدار تقویت قدرت ذهن و حافظه بوسیله شرکت Peaklabs توزیع گردیده است. اگر شما نیز از ضعیف بودن حافظه خود نگران و ناامید هستید. اگر مطالب را زود از خاطر می برید . اگر از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیستید. اگر قدرت بیان مناسبی ندارید ، نگران نباشید . با اپلیکیشن Peak Brain Training به راحتی بر این مشکل فایق شوید. این برنامه با تمرین و بازی های تخصصی با به چالش کشیدن ذهن شما باعث تمرکز ، تقویت حافظه ، سرعت و مهارت فکری شما می شود. بازی و تمرینات ارائه شده توسط برنامه بر پایه جدیدترین تحقیقات علمی و پزشکی در خصوص بهبود وضعیت حافظه طراحی شده اند. این اپلیکیشن همچنین  باعث افزایش اعتماد به نفس و بهبود مهارتهای بیانی و تکلمی افراد می شود.


امیدواریم که لذت کافی ازاین نرم افزار اندروید ببرید. در گوگل پلی به این نرم افزار اندروید امتیاز 4.5 توسط کاربران تخصیص داده شده است. اخذ این امتیاز استثنایی به دست آمده از مجموع 5 امتیاز ساده نیست ، و حکایت از استقبال بی سابقه آن توسط کاربران سراسر جهان هست. افروید نسخه آنلاک شده این اپلیکیشن اندروید را برای دانلود مجانی و رایگان بوسیله علاقمندان به این نرم افزار اندروید در سرورهای خود گذاشته است. به کاربرانی که به برنامه Peak Brain Training علاقه دارند سفارش می کنیم تا از نرم افزار prana breath calm meditate و اپلیکیشن wordbrain نیز بازدید به عمل آورند. اگر از طرفداران برنامه های پزشکی و سلامتی هستید، این اپلیکیشن را از دست ندهید.

برخی از خصوصیات برنامه : Peak Brain Training

  • دارای بازی های متعدد طراحی شده بر پایه های علمی برای افزاریش تمرکز ، تقویت حافظه ، افزایش اعتماد به نفس ، افزایش مهارت های گفتاری و کلامی و…
  • ثبت تمرینات انجام شده و ارائه نمودار پیشرفت شما
  • وجود تمرین های متعدد روزانه که باید بطور مستمر انجام شود

تغییرات نسخه ی Peak Brain Training 4.11.0– بهینه سازی بخش های مختلف برنامه.
– اضافه شدن ویژگی های جدید دیگر.

تعدادی از عکسهای محیط برنامه Peak Brain Training

ADS

باکس دانلود Peak Brain Training
توضیحات تکمیلی

نام اپليکيشن : تقویت قدرت ذهن و حافظه - Peak Brain Training
> ورژن برنامه : 4.11.0
سیستم عامل : اندروید
نسخه اندرويد : 5.0 و بالاتر
امتیاز در گوگل پلی : 4.5 از 5
تعداد دانلود از سایت گوگل پلی بیش از : 10,000,000
قیمت (جهت اطلاع) : رایگان
رده سنی : +3

آدرس در گوگل پلی : google-play

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − پنج =