نقش افرینی – RPG

دانلود بهترین بازی‌های نقش افرینی – RPG  رول پلی جهان باز اندروید، مود و هک شده با پول بی‌نهایت، آنلاین و آفلاین، تست شده و سالم با لینک مستقیم از سایت افروید.

Lords Mobile - دانلود بازی استراتژیکی پادشاهان موبایل - لردز موبایل اندروید
Lords Mobile 2.114 بازی استراتژی لردز موبایل پادشاهان موبایل اندروید

دانلود بازی استراتژیکی پادشاهان موبایل لردز موبایل اندروید. بیش از ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود از گوگل پلی، قلمرو خود را بنا‌کرده و با ساخت قهرمانان و نیرو های نظامی وارد هرج و مرج بازی شده و قلمرو کوچک خودتان را به امپراطور گرافیک HD جذب کننده و با صداگذاری مهیج

Shadow Fight Arena - دانلود بازی اکشن و مبارزه ای شادو فایت آرنا اندروید
دانلود Shadow Fight Arena 1.9.2 بازی اکشن شادو فایت آرنا + مود اندروید

دانلود بازی اکشن و مبارزه ای شادو فایت آرنا اندروید + مود و هک شده. مبارزات آنلاین 3 نفره PVP و یا یک نفره و با هوش مصنوعی بیش از ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود مبارزه در مکانهای متعدد افسانه ای انجام ماموریت‌های مختلف.

Mutiny: Pirate Survival RPG دانلود بازی نقش آفرینی بقاء دزدان دریایی
دانلود Mutiny: Pirate Survival RPG 0.48.8 بازی بقاء دزدان دریایی + مود + دیتا

دانلود بازی اکشن و ماجراجویی بقاء دزدان دریایی اندروید + هک و مود. بیش از 100 دستورالعمل برای ساخت ساز،شرکت در نبردهای PVP و حمله به همسایگان خود برای غارت کردن آنها وجود انواع آیتم‌ها و سلاح‌های گوناگون.

Tap Titans دانلود بازی ضربه و حمله به تایتان ها برای
2 Tap Titans 6.8.2 بازی اکشن شکار غول ها + مود اندروید

Tap Titans دانلود بازی نقش‌آفرینی شکار غول‌ها حمله تایتان ها اندروید + مود و هک پول بی‌نهایت. وجود 120 نوع تایتان خوب برای کمک به شماده‌ها مرحله جذاب و چالش برانگیز. جمع کردن طلا , سکه برای باز کردن نیروها , تجهیزات قوی تر ، مستحکم تر و نیرومندتر.

DRAGON QUEST V دانلود بازی تلاش در جستجو اژدها
دانلود DRAGON QUEST V 1.1.1 بازی تلاش اژدها + مود اندروید

دانلود بازی اکشن و نقش‌آفرینی تلاش اژدها اندروید. داستان از این قرار است یک پسر بچه کوچک همراه پدرش در این سرزمین افسانه‌ای ماجراجویی خود را آغازمی‌کند. او در کنار پدر خود مبارزات زیادی را یاد خواهد گرفت از س

Epic Conquest 2 دانلود بازی نقش آفرینی حماسه فتح و پیروزی 2
دانلود Epic Conquest 2 2.1.0 بازی حماسه پیروزی 2 + مود اندروید

دانلود بازی اکشن و نقش‌آفرینی حماسه فتح و پیروزی 2 اندروید. کمپانی Gaco Games هک و مود شده. کاوش در جهانی باز با انواع گنجینه ها و منابع برای تقویت شخصیت شمادر دنیای افسانه‌ای شروع به سفری ماجراجویانه کنید.

Disney Heroes دانلود بازی نبرد قهرمانان دیزنی
دانلود Disney Heroes 6.0 بازی نبرد قهرمانان دیزنی اندروید

دانلود بازی استراتژیکی و نقش‌آفرینی نبرد قهرمانان دیزنی اندروید+ مود و هک شده. با بیش از ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود. تمامی شخصیت‌های محبوب و قهرمانان دیزنی در بازی حضور دارند و وظیفه شما این است که با آن همراه شوید و از شهر دیجیتال که مورد هجوم دشمنان قرار گرفته است

Titan Quest - دانلود بازی اکشن و نقش آفرینی نبرد تایتان ها، تایتان کوئست مخصوص اندروید
دانلود Titan Quest 3.0.5305 بازی اکشن نبرد تایتان ها + مود

دانلود بازی اکشن نبرد تایتان ها، تایتان کوئست اندروید + مود و هک پول بی‌نهایت.۞ بیش از 1200 معمای و آیتم مختلف۞ بیش از 80 موجود افسانه ای۞وجود 30  شخصیت در کلاس‌های مختلف۞ وجود 150 مهارت برای شخصیت‌های مختلف مصر ، بابیلون ، چین ، یونان.

The Wolf
دانلود The Wolf 3.3.0 بازی شبیه‌ساز زندگی گرگ + مود

بازی فوق‌العاده زیبا و جذاب شبیه‌سازی و نقش‌آفرینی زندگی گرگ ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود از گوگل پلی، مود و هک شده با پول ‌ بی‌نهایت. پا به زندگی وحشی گرگ ها بگذارید و در نقش یکی از آنها زندگی کنید. در نقشه این بازی به هر کجا که میخواهید بروید

Art of Conquest : Airships - دانلود بازی استراتژیک استثنایی و پرطرفدار هنر فتح اندروید 1
دانلود Art of Conquest 1.26.00 بازی استراتژیک هنر فتح اندروید + دیتا

: Airships دانلود بازی استراتژیک استثنایی و پرطرفدار هنر فتح اندروید با بیش از ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود از گوگل‌پلی شما در جهانی افسانه‌ای قرار دارید که تمامی نیروهایی تاریکی و موجودات عجیب و غریب در آن به دنبال قدرت هستند، حال باید تیم خود را انتخاب کنید.

MARVEL Strike Force: Squad RPG دانلود بازی اکشن - نقش آفرینی نیروی ضربت مارول
MARVEL Strike Force 8.0.1 بازی گروه ضربت مارول اندروید

: Squad RPG دانلود بازی اکشن و نقش‌آفرینی نیروی ضربت مارول اندروید + مود و هک. مبارزه و رقابت در جنگ‌های 5 به 5، وجود شخصیت‌های معروف فیلم‌های سینمایی. ده‌ها مرحله جذاب و چالش برانگیز باید سوپر قهرمانان خود را جمع کرده و جلوی این نیروی های ویرانگر ایستادگی کنید.

Day R Survival - دانلود بازی اکشن و ماجراجویی روز بقاء اندروید 7
دانلود Day R Survival 1.802 بازی اکشن روز بقاء اندروید + مود

دانلود بازی اکشن و ماجراجویی روز بقاء اندروید + مود ‌ بی‌نهایت چندین کشور بزرگ دنیا وارد جنگی می شوند که خسارتی جبران ناپذیری را بر جهان واردمی‌کند. جنگ‌های هسته ای در سراسر جهان آغاز شده و بیشتر مردم از بین رفته اند.