ماجراجویی

دانلود بهترین و جدیدترین بازی‌های ماجراجویی اندروید، آنلاین و آفلاین، با کیفیت و گرافیک بالا،مود و هک شده ، با پول بی نهایت، تست شده و سالم با لینک مستقیم.

دانلود بازی رستوران‌داری Cooking Fever تب آشپزی
دانلود بازی رستوران‌داری Cooking Fever 21.0.1 تب آشپزی + مود شده اندروید

: Restaurant Game مود و هک شده با پول بی‌نهایت. بیشن 400 مرحله و 400 نوع ظرف با 150 نوع مواد غذایی مختلف. قابلیت انتخاب رستوران از بین مکان مختلف. گرافیک فانتزی با طراحی بسیار خوب.

Osman Gazi دانلود بازی اکشن ماجراجویی “عثمان جنگجو” 
دانلود Osman Gazi 1.0+316 بازی اکشن ماجراجویی “عثمان جنگجو” + مود

دانلود مود و هک بازی عثمان جنگجو کسی است که بنیانگذار حکومت عثمانی می‌باشد. شما باید در دل تاریخ سفر کنید و به ماجراجویی در مراحل جهان باز این گیم زیبا تاریخی بپردازید.

Ocean Is Home: Survival Island - دانلود بازی ماجراجویی بقاء در جزیره میان اقیانوس
دانلود Ocean Is Home 3.5.2.0 بازی بقاء در جزیره + مود اندروید

: Survival Island دانلود بازی ماجراجویی بقاء در جزیره میان اقیانوس اندروید + نسخه مود (سکه طلا ‌ بی‌نهایت). یک بازی زیبا بقاء به‌صورت اول شخص، ساخت ابزار ماهیگیری. طراحی 3 بعدی کاوش در یک جزیره بزرگ ساخت سرپناه برای خود.

Super Bino Go:Adventure Jungle دانلود بازی قارچ خور جدید سوپر باینو
دانلود Super Bino Go 4.3.99.4117 بازی اکشن قارچ خور جدید اندروید

:Adventure Jungle دانلود بازی اکشن قارچ خور جدید سوپر باینو اندروید با بیش از ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود از گوگل پلی. بازی در 7 جزیره و سرزمین مختلف و بیش از 140 مرحله مهیج. محدودیت زمان 400 ثانیه ای برای فرار و خروج از هر جزیره. انواع سپرهای محافظ موقت استفاده از نفس های آتشین و سوزنده

Ninja Raiden Revenge دانلود بازی انتقام نینجا رایدن
دانلود Ninja Raiden Revenge 2.0.5 بازی انتقام نینجا رایدن + مود

دانلود بازی اکشن و مقش آفرینی انتقام نینجا رایدن اندروید + هک و مود پول ‌ بی‌نهایت. وجود 8 نقشه و 96 مرحله نفس گیر. مبارزه با دشمنان خطرناک و متنوع مانند هیولاها و زامبی ها و نیرو های شیطانی دارای بخش مولتی‌پلیر.

Murder in the Alps دانلود بازی معمایی قتل و جنایت مرموز در آلپ
Murder in Alps 11.0.0 بازی معمایی اسرار قتل در آلپ اندروید

Murder in the Alps دانلود بازی ماجراجویی و معمایی قتل در آلپ + مود وهک پول ‌ بی‌نهایت. بیش از ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود، دارای داستان جذاب با پیچ و تاب های غیر منتظره. به دهه 1930 سفر کنید و تجربه طراحی ها، نوع پوشش های در آن موقع را در بازی مشاهده نمایید.

بازی شبیه سازی زندگی زامبی های مرده  اندروید
Zombie Castaways 4.50.4 بازی شبیه‌ساز زندگی زامبی‌های + مود اندروید

بازی زندگی زامبی‌ها + مود و هک با پول ‌ بی‌نهایت. وجود زامبی های مهربان، با شخصیت‌های جالب و دوست‌داشتنی. انجام کارهای جالب مانند هیزم شکستن و ماهیگیری، مدیریت جزیره و ساخت ساز در آن گرافیک فانتزی و بسیار فوق العاده

Hidden Hotel: Miami Mystery دانلود بازی ماجراجویی و معمایی هتل پنهان
Hidden Hotel 1.1.106 هک بازی هتل مخفی میامی + مود

: Miami Mystery دانلود بازی ماجراجویی و معمایی هتل مخفی و پنهان: راز میامی اندروید + مود پول ‌ بی‌نهایت. شما باید ده‌ها مکان و هتل های تاریک را جستجو کنید و دنبال اشیاء پنهان شده بروید و با پیدا کردن آنها راز و رمز های هتل پنهان را پیدا کنید.

World Craft: Block Craftsman - دانلود بازی سندباکس، شبیه سازی و کژوال "ورلد کرافت"
دانلود World Craft 3.8.13 بازی شبیه ساز ورلد کرافت + مود

: Block Craftsman دانلود بازی سندباکس، شبیه‌سازی و کژوال "ورلد کرافت" اندروید + مود و هک با پول ‌ بی‌نهایت + با بیش از ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود از گوگل‌پلی شما باید با خلاقیت خود ساختمان ها و اشیاء مختلف را بسازید.

Death Park 2 icon دانلود بازی و برنامه اندروید
دانلود Death Park 2 1.4.9 بازی پارک مرگ 2: دلقک ترسناک + مود

: Horror Clown دانلود بازی پارک مرگ 2 + مود ‌ بی‌نهایت با بیش از ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود دشمن اصلی شما فقط دلقک خونخوار است با 8 پایان مختلف اتفاق های که در طول گیم رخ می دهند پایان بازی را تغییر خواهد داد.

ROBLOX بازی متاورسی روبلاکس مجموعه صدها بازی اندروید
ROBLOX 2.616.655 بازی متاورسی روبلاکس مجموعه صدها بازی اندروید

دانلود بازی شبیه‌سازی روبلکس مجموعه بازیهایی که از آن خسته نخواهید شد. + مود وهک شده. بیش از ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود ازگوکل پلی شامل صدها بازی گوناگون. می‌توانید فروشنده مغازه باشید ، با زامبی ها مبارزه کنید به نبرد با دزدان دریای بپردازید و با متاورس آشنا شوید.

Hungry Shark World
دانلود Hungry Shark World 5.5.7 بازی حمله کوسه گرسنه + مود

دانلود بازی ماجراجویی و کژوال دنیای کوسه گرسنه اندروید + مود و هک با پول ‌ بی‌نهایت.17 نوع کوسه در 7 اندازه مختلف،20 نوع ماموریت. 100 دشمن و طعمه مختلف از جمله نهنگ ها، زیردریایی ها و مردم محلی.