ترسناک

دانلود رایگان بازی ترسناک مهیج و دلهره آور اندروید مود و هک شده ، با پول بی‌نهایت، تست شده و سالم، آنلاین و آفلاین با لینک مستقیم برای گوشی موبایل و تبلت

Zombie Frontier 3 بازی منطقه زامبی
دانلود Zombie Frontier 3 2.56 بازی اکشن منطقه زامبی 3 + مود

دانلود بازی منطقه زامبی برای اندروید. دارا بودن بیش از 120 ماموریت متنوع و چالش برانگیز. * دارای 21 نوع سلاح مختلف با قابلیت ارتقاء. * درگیری در انواع مکان‌ها و محیط‌های مختلف و بدون تکرار. * مبارزه و درگیری مستقیم با زامبی ها.

Into the Dead 2 - دانلود بازی اکشن و ترسناک رفتن به سوی مرگ
Into the Dead 2 1.70.1 بازی ترسناک به سوی مردگان 2 + مود اندروید

دانلود بازی اکشن و ترسناک رفتن به سوی مرگ 2 اندروید + مود و هک با پول ‌ بی‌نهایت. جهانی پر از زامبی های خونخوار، دارای 7 فصل مختلف.بیش از 60 مرحله مهیج و چالش برانگیز. صحنه های مهیج آتش سوزی و انفجار.

Dead by Daylight Mobile - دانلود بازی اکشن، ماجراجویی، بقاء و ترسناک دد بای دیلایت موبایل  "مرگ قبل از طلوع" اندروید
دانلود Dead by Daylight 1.273896 بازی ترسناک دد بای دیلایت موبایل + مود

Mobile دانلود بازی اکشن، ماجراجویی، بقاء و ترسناک دد بای دیلایت موبایل  "مرگ قبل از طلوع" اندروید رقابت‌ها به‌صورت 5 نفره شکل می گیرد. به این صورت که که 4 نفر از این 5 نفر عضو گروه بقاء و بازماندگان یعنی Survivors هستند.

DEAD TARGET: Zombie - دانلود بازی اکشن، شوتر و تیراندازی هدف مرده مخصوص اندروید
DEAD TARGET: Zombie 4.130.0 بازی هدف مرده + مود اندروید

دانلود هک و مود بازی اکشن، شوتر و تیراندازی هدف مرده اندروید. داستان بازی در سال 2040  زمانی که که جنگ جهانی سوم رخ داده است شروع میشود. رییس جمهور قرار دادی با شرکت CS می بندد که در این قرار داد

Evil Nun : Scary Horror Game Adventure دانلود بازی ترسناک و آرکید خواهر روحانی خبیث اندروید
دانلود Evil Nun 1 1.8.9 بازی ترسناک خواهر روحانی شیطانی اندروید + مود

Evil Nun : Scary Horror Game Adventure دانلود بازی ترسناک و آرکید خواهر روحانی خبیث، شرور و شیطانی + مود و هک شده. اسارت در مدرسه ای مخوف توسط یک خواهر روحانی خبیث. جستجو در مکانهای مختلف و مخفی شدن در آنها

Identity V
دانلود Identity V 1.0.1591972 بازی ترسناک شخصیت پنجم اندروید

دانلود بازی استراتژیکی، نقش‌آفرینی و ترسناک شخصیت پنجم نفر پنجم اندروید. با بیش از ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود، 18 بازمانده و 11 شکارچی در بازی وجود دارند که هر شخصیت داستان خود و مهارت منحصر به‌فرد جداگانه ای دارد.

Death Park 2 icon دانلود بازی و برنامه اندروید
دانلود Death Park 2 1.4.9 بازی پارک مرگ 2: دلقک ترسناک + مود

: Horror Clown دانلود بازی پارک مرگ 2 + مود ‌ بی‌نهایت با بیش از ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود دشمن اصلی شما فقط دلقک خونخوار است با 8 پایان مختلف اتفاق های که در طول گیم رخ می دهند پایان بازی را تغییر خواهد داد.

Death Park icon دانلود بازی و برنامه اندروید
دانلود Death Park 2.0.1 بازی پارک مرگ: دلقک ترسناک + مود

: Scary Clown Horror دانلود بازی پارک مرگ: دلقک ترسناک + مود طلای بینهایت با بیش از ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دانلود هوا تاریک شده و در حال بازگشت به خانه مسیر خودتان را اشتباه می روید و وقتی به خودتان می آ

Into The Dead
دانلود Into The Dead 2.7.1 بازی ترسناک به سوی مردگان اندروید + مود

دانلود بازی ترسناک، بقا و اکشن رفتن به سوی مردگان اندروید + مود و هک پول ‌ بی‌نهایت. یک فضای آخرالزمان و بقاء با  زامبی وحشتناک، به چالش کشیدن دوستان خود را به ضرب و شتم ، وجود سلاح‌های مختلف در بازی. انجام ماموریت‌های مختلف  و روبرو شدن با چالش های کوچک و بزرگ.

Five Nights at Freddy’s 2 دانلود بازی اکشن و ترسناک پنج شب در کنار فردی برای
دانلود Five Nights at Freddy’s 2 2.0.4 بازی فناف 2 پنج شب در کنار فردی

Five Nights at Freddy’s 2 دانلود بازی اکشن و ترسناک پنج شب در کنار فردی "فناف 2" برای اندروید. دارای گیم‌پلی هیجان‌انگیز، وجود چالش های مختلف در طول بازی. بازی به‌صورت اول شخص می‌باشد طراحی بسیار خوب و گرافیک عالی

Five Nights at Freddy's
دانلود Five Nights at Freddy’s 2.0.5 بازی ترسناک پنج شب در کنار فردی اندروید + مود

Five Nights at Freddy’s دانلود بازی ترسناک و مهیج پنج شب در کنار فردی اندروید + مود و هک. دارای گیم‌پلی هیجان‌انگیز، نبود روشنایی کافی و وجود صدا ها وحشتناک در شب هیجان این بازی ترسناک را بیشتر کرده.

METEL HORROR ESCAPE - دانلود بازی ترسناک، اکشن و ماجراجویی فرار از خانه وحشت اندروید
METEL HORROR ESCAPE 0.955 بازی ترسناک فرار از خانه وحشت + مود اندروید

دانلود بازی ترسناک، اکشن و ماجراجویی فرار از خانه وحشت اندروید  شما در توسط یک فرد روانی دزیده شده اید و به یک خانه نامعلوم در ناکجا آباد توسط این شخصی انتقال یافتید. وقتی به هوش می یایید می‌بینید در یک قفس فلزی در این خانه .