Ancient Battle 4.1.1 دانلود بازی استراتژیکی "نبرد باستانی" اندروید + مود

لینک دانلود
3.8/5 تعداد آراء: 23 بازدید 17552
آخرین آپدیت
۱۴۰۱-۰۸-۰۸
نیاز به اینترنت
آفلاین
رده سنی
7+
دانلود نسخه
4.1.1
اندروید مورد نیاز
7.0
دریافت از گوگل پلی
Google Play
گزارش این بازی یا برنامه

توضیحات

نبرد باستانی
همراه نسخه مود با پول بی نهایت

Ancient Battle – کمپانی Lion Studios تازه ترین ورژن بازی اندروید بسیار پر طرفدار و جذاب نبرد باستانی را برای کلیه دستگاههایی که دارای پلتفرم اندروید هستند ، ارائه نمود. سبک این بازی استراتژیک است. قهرمان خود را انتخاب کنید و در نقش یک فرمانده توانمند در جهان باستانی، سرزمین خود را ایجاد نموده ، ارتشی بزرگ تشکیل دهید و با کشور گشایی آن را توسعه داده و به بزرگترین پادشاهی تبدیل شوید. شما بازی را با یک نیرو آغاز کرده و به مرور آنها را افزایش داده و صاحب قویترین و بزرگترین ارتش در زمان خود خواهید شد.

Ancient Battle cover

بازی استراتژیکی Ancient Battle دارای نقشه وسیع و گسترده ای است. در ابتدا که تنها هستید باید به نقاط مختلف سرکشی کرده و به جستجو بپردازید و نیرو جذب کنید. سربازان هر گروه دارای رنگ مخصوص به خود می باشند. با اضافه نمودن آنها به گروه خود رنگشان تغییر کرده و به رنگ سربازهای شما در می آیند. حواستان به سربازان خاکستری رنگ باشد. آنها جزء هیچ گروهی نیستند و به راحتی می توانید آنها را به نیروهای خود ملحق نمایید.
البته در بازی  نبرد باستان  Ancient Battle کار به همین سادگی ها نیست و شما با چالش های زیادی روبرو خواهید شد. نیروهای حریف بیکار نخواهند نشست. آنها نیز به نوبه خود تلاش می کنند تا نیروهای شما را به طرف خود جذب کنند. باید با هوشمندی اجازه این کار را به آنها ندهید. همیشه دست پیش را بگیرید تا برنده میدان باشید. بزرگترین فرصتی که می توانید از آن استفاده نمایید، نابودی آخرین نیروی دشمن است. با این کار تمامی سربازان کشته شده رقیب زنده شده و به ارتش شما ملحق خواهند شد. با استراتژی های مناسب این لحظه استثنایی را از دست نداده و به یکباره تعداد زیادی نیرو به ارتش خود اضافه کنید.

در بازی اندروید Ancient Battle دشمنان شما متنوع هستند و قدرت آنها نیز متفاوت است. برخی قویتر و عده ای نیز ضعیف تر می باشند. در ضمن تنها شما نیستید که با گروه های دیگر می جنگید. بلکه گروهای مختلف نیز با یکدیگر در گیر هستند و هر گروه سعی در تصرف حوزه گروه دیگر دارد. پس همه گروه ها را مد نظر داشته باشید و با تیزهوشی بهترین زمان و بهترین دشمن را برای ضربه زدن انتخاب کنید. همچنین در طول بازی امکان به دست آوردن پول و سکه نیز وجود دارد. با کسب پول بیشتر می توانید نیروهای خود را ارتقاء دهید. قدرت و مهارتهای رزمی آنها را افزایش داده و شانس پیروزیتان را بیشتر نمایید.

توجه داشته باشید که بازی فوق به اندروی 7.0 و یا بالاتر نیاز دارد و تنها بر روس سیستم های دارای پردازنده arm64-v8a  اجرا می شود.

ویژگی های بازی Ancient Battle

  • نبرد با سایر گروه ها و توسعه امپراطوری خود
  • جذب نیروهای دشمن و ملحق کردن به ارتش خود
  • اضافه کردن نیروهای خاکستری رنگ و بی طرف به سربازانتان
  • اخذ استراتژی مناسب در نبرد با رقبای قدرتمند تر
  • زنده کردن سربازان کشته شده دشمن و اضافه کردن به ارتش خود
  • امکان  ارتقاء  توانایی های ارتش خود با به دست آوردن پول
  • کنترل آسان و تنها با یک دست
  • گرافیک جذاب و دیدنی

ویژگی های نسخه مود

– دارای پول نامحدود

تصاویر

تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *