Rise of the Roman Empire 2.9.3 دانلود بازی استراتژیک ظهور امپراطوری روم اندروید + مود

لینک دانلود
3.5/5 تعداد آراء: 8
تولید کننده
Qumaron
آخرین آپدیت
۱۴۰۲-۰۴-۰۹
رده سنی
3+
دانلود نسخه
2.9.3
اندروید مورد نیاز
5.0
دریافت از گوگل پلی
Google Play
گزارش این بازی یا برنامه

توضیحات

2.9.3 Rise of the Roman Empire – دانلود بازی استراتژیک ظهور امپراطوری روم برای اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود با جوایز رایگان
تست شده به صورت آفلاین
با نبردها مختلف سرزمین های جدید را تسخیر کنید

Rise of the Roman Empire – بازی ظهور امپراطوری روم یک عنوان جالب و سرگرم کننده می باشد، که شما در اول بازی یک شهر کوچک در اختیار دارید و باید  آن را تبدیل به بزرگترین امپراطوری سازید. برای این کار نیاز دارید تا به مدیریت درست در بخش های مختلف بپردازید و از این بازی استراتژیک و ساخت ساز لذت ببرید.

در بازی استراتژیک اندروید Rise of the Roman Empire کنترل ساخت و ساز در شهر را در دست بگیرید، تجارت را توسعه دهید  از بازرگانان از سراسر جهان استقبال کرده و شرایط مساعدی را برای مهاجران فراهم کنید. از مردم محافظت کنید و آنها را در بخش های مختلف مشغول به کار سازید تا بتوانید سکه و بدست آورید و غذای شهر را فراهم سازید و رفته رفته با کسب درآمد ساختمان های بیشتری را بسازید. جمعیت خود را افزایش دهید تا یک امپراطوری بزرگ را تاسیس کنید. در سرزمین مختلف کاوش کنید، برای حمله به دشمنان، خود را مجهز سازید نیروهای ارتش را کنترل کنید و با آنها وارد نبردها مختلف شده و سرزمین های جدید را تسخیر نمایید. همانند بازی های شهر سازی دکوراسیون شهر خود را تغییر دهید و و مردم را خشنود سازید.  ماموریت های مختلف بازی را تمام کنید تا جوایز ویژه ای دریافت کنید. برای ساخت بعضی از ساختمان ها به جای سکه نیاز به الماس دارید پس باید آنها را با انجام ماموریت های گوناگون بدست آورید.

Rise of the Roman Empire - دانلود بازی استراتژیک ظهور امپراطوری روم برای اندروید

در بازی Rise of the Roman Empire، به عصر امپراطوری ها برگردید، و سلسله ای بسازید که در آزمون زمان در مقابل حریفان مقاومت کند. سربازانت می گویند سزار، ما تو را به عصر امپراتوری های بزرگ به قدرت می رسانیم. با استراتژی مناسب  جنگجویان خود را ارتقا دهید و از شهر خود محافظت کنید، به عصر امپراطوری ها سفر کنید. به نبرد برای بازنویسی تاریخ رم و اروپا بپیوندید. شکوه رم در این بازی استراتژی جنگی در انتظار شماست. Rise of the Roman Empire را بازی کنید و شهر کوچک خود را به بزرگترین و قدرتمندترین امپراتوری تاریخ تبدیل کنید. ظهور امپراطوری قدرتمند روم با سزاری قدرتمند مثل شما شکل خواهد گرفت.

مهاجران می خواهند شما را به عنوان سزار خود ببینند. بازی استراتژیک ظهور امپراطوری روم دارای جالب ترین و زیباترین شبیه ساز ساختمان شهر است. شما باید کنترل یک شهرک رومی را به دست بگیرید و آن را به یک امپراتوری روم قدرتمند و مرفه تبدیل کنید. با ژنرالی مثل شما، رم شکوه سابق خود را به دست خواهد آورد. استراتژی بازی را یاد بگیرید، تمدن های جدید را تسخیر کنید و فرهنگ ها و مردمان مختلف را تسخیر کنید. در این بازی استراتژی، سزاری مانند شما یک پادشاهی قدرتمند و قوی، یک تمدن کامل رومی با مردمان و فرهنگ‌های مختلف می‌سازد. ظهور امپراطوری روم از اینجا شروع می شود. سزار با مکم مهاجران رومی پادشاهی و امپراتوری های بربر را شکست داده و سرزمین انها را فتح خواهد کرد.

 جنگجویان رومی قوی و شجاع هستند، مانند گرگ می جنگند، اما فاقد یک رهبر با تجربه هستند. مانند یک ژنرال قوی، تاکتیکی و متفکر استراتژیکی هبری آنها را برعهده بگیرید. امپراتور، علاوه بر لژیون های رومی و ناوگان، تحت فرمان شما 2 مشاور قوی به نام های اوید و آستریا نیز دارد. شرکت در جنگ های بزرگ امپراطوری با پادشاهی الوینار، امپراتوری قدرتمند سیم بی رحم قبیله وایکینگ ها آسان نخواهد بود.

 در بازی Rise of the Roman Empire – اووید دریاسالار اصلی امپراتوری روم است، افسانه هایی درباره او ساخته شده است. آستریا ذهنی تیز و انعطاف پذیر دارد، می داند چگونه به درستی برنامه ریزی کند، ساخت و ساز و زندگی یک شهرک رومی را مدیریت کند. می داند چگونه ساختمان های مختلف ایجاد کند. او با  معماری و فرهنگ مردم رم بخوبی آشنا است و قادر است تا بهترین ها را بسازد. نحوه ساخت و مدیریت مسیرهای تجاری را میداند، و نحوه  مذاکر پیروزمندانه  با قبایل، روستاها و شهرهای همسایه را می داند. او  به انجام امور دیپلماتیک کمک شایانی خواهد کرد، و در مواقعی باعث یک نتیجه صلح آمیز در جنگ می شود. با امپراتوری قدرتمندی مانند شما و چنین مشاوران تیز هوش و توانایی، عصر جدید طلوع امپراتوری روم آغاز خواهد شد.

 ایجاد تمدن بزرگ و قدرتمند روم در دستان شماست. توسعه فرهنگ روم فقط  استراتژی به شما بستگی دارد.جنگ ها و فتوحات بزرگ، ساختن یک شهر، تصرف سرزمین های جدید، آموزش سربازان، تجهیزات، تولید منابع و کالاها، جنگ های دریایی و تجارت، یورش ها و سیاه چال ها، صدها ماموریت جالب و وظایف متعدد ، نبردها در نقشه جهانی با بازیکنان دیگر – همه اینها در اختیار شما است. بازی  استراتژی ظهور امپراطوری روم از شما یک سزار رومی واقعی می سازد و شما را در جنگ های تمدن های باستانی غوطه ور می کند. در این بازی‌ ، فرهنگ‌ و تمدن های دیگر کامل در سلطه شما خواهند افتاد. شما یک فرمانروای قدرتمند ، سزار شایسته و امپراتوری بزرگ روم خواهید شد.

بازی استراتژیک ظهور امپراطوری روم Roman Empire: به عنوان یک بازی استراتژیک بسیار محبوب، با گیم پلی منحصر به فرد طرفداران زیادی را در سراسر جهان جذب خود کرده است. برخلاف بازی‌های استراتژیک سنتی، در بازی  استراتژی ظهور امپراطوری روم فقط باید آموزش مبتدی را طی کنید، بنابراین می‌توانید به راحتی کل بازی را شروع کنید و از لذت ببرید. بازی استراتژی ظهور امپراطوری روم سبک هنری منحصر به فردی دارد و گرافیک، نقشه ها و شخصیت های باکیفیت آن باعث می شود که از آن لذت کافی ببرید. موتور مجازی و بازی ارتقاء داده شده است. با تکنولوژی پیشرفته تر، تجربه صفحه نمایش بازی تا حد زیادی بهبود یافته است. با حفظ سبک اصلی استراتژی، حداکثر تجربه حسی کاربر را افزایش می‌دهد و با انواع مختلفی از تلفن‌های همراه سازگاری کامل دارد. ما در افروید  این بازی را تست کرده ایم و بدون هیچ مشکلی اجرا می شود. علاقمندان به این بازی از بازی civilization vi build a city strategy 4x game  و بازی  age of 2048 civilization city building games نیز بازدید نموده اند. 

ویژگی های بازی استراتژیک ظهور امپراطوری روم Rise of the Roman Empire

– ارتش بزرگی را بسازید و برای به رخ کشیدن قدرت خود به سرزمین های دیگر حمله کنید
– سیستم جنگی بازی به صورت نوبتی است و تاکتیک شما بسیار نقش حیاتی در پیروزی دارد
– باید تکنولوژی خود را افزایش دهید تا یک سرباز خانه را بسازید
– برای ساخت سرباز نیاز به سکه دارید
– دارای طراحی خوب و گیم پلی جذاب برای طرفدارن بازی های مدیریتی و استراتژیک

ویژگی های نسخه مود بازی استراتژیک ظهور امپراطوری روم

– در نسخه مود شما با دیدن تبلیغات جایزه های خوبی دریافت خواهید کرد.

نکات تکمیلی :

توجه داشته باشید برای اجرا نسخه مود باید اینترنت شما قطع باشد.

تغییرات نسخه جدید

Thank you very much for playing our game!
This technical update was designed to fix bugs and improve game performance.

In this update:
- Game stability has been improved

We regularly release updates to make our games even better for you.

تاریخ آخرین آپدیت
۱۴۰۲-۰۴-۰۹
آخرین نسخه
2.9.3
نسخه اندروید مورد نیاز
5.0 و بالاتر
سبک
استراتژیک, کژوال
رده بندی سنی
3+
تعداد دانلود از گوگل پلی
بیشتر از 1,000,000 بار
نیاز به اینترنت
آفلاین
قیمت در گوگل پلی
رایگان
عناصر تعاملی
خریدهای درون بازی
خرید و پرداخت درون برنامه ای
از $0.99 تا $99.99 برای هر آیتم
سال تولید
۷ بهمن ۱۳۹۸
تولید شده توسط
Qumaron

امتیاز کاربران به بازی Rise of the Roman Empire در گوگل پلی

4.2
22.3K رای

تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *