Kingdom Rush Origins 5.8.02 دانلود بازی پادشاهی راش مخصوص اندروید + مود + دیتا

لینک دانلود
3.6/5 تعداد آراء: 9 بازدید 8776
آخرین آپدیت
۱۴۰۱-۰۸-۲۰
نیاز به اینترنت
آفلاین
رده سنی
+7
دانلود نسخه
5.8.02
اندروید مورد نیاز
4.0
دریافت از گوگل پلی
Google Play
گزارش این بازی یا برنامه

توضیحات

پادشاهی راش

Kingdom Rush Origins – تازه ترین نسخه بازی اندروید فوق العاده پر طرفدار پادشاهی راش از سوی کمپانی Ironhide Game Studio جهت کلیه دستگاههایی که سیستم عامل آنها اندروید می باشد ، عرضه شد. سبک این بازی استراتژیک , برج دفاعی است. Kingdom Rush Origins سومین نسخه از بازی پادشاهی راش است. در این بازی شما با سفری حماسی به  دفاع از پادشاهی خود در برابر گروه فراوانی  از ترل ها، اورک ها و جادوگران شیطانی خواهید پرداخت. در آغاز بازی سکه های کمی در اختیار شما قرا ر دارد. شما باید با این سرمایه اندک ساختمانها و برج های دفاعی خود را بسازید.

Kingdom Rush Origins 1

برج و قلعه های دفاعی محکم و با استحکام بسازید. محل برج ها بگونه ای باشد که به بهترین نحوه راه دشمن را سد نماید. برای غلبه بر دشمن با تیزهوشی و زیرکی تاکتیک های مناسب را طراحی کنید.

در گوگل پلی امتیاز 4.8 به بازی فوق توسط کاربران تخصیص داده شده است. امتیاز فوق العاده ، به دست آمده از کل 5 امتیاز موجود بی دلیل نیست ، و بیانگر موفقیت کامل آن نزد تعداد بسیاری از کاربران است.افرویدنسخه معمولی + نسخه مود + دیتا + تریلر این بازی اندروید را جهت دانلود مجانی و رایگان علاقمندان به این بازی در سایت خود گذاشته است. علاقمندان به این بازی از بازی three defenders 2 ranger و بازی through the ages نیز بازدید کرده اند.

ویژگی های بازی Kingdom Rush Origins

– صداگذاری خوب.
– گرافیک عالی اچ دی.
– مقابله با دشمنان متعدد.
– افزایش قدرت سربازان و نیروهای نظامی با آموزش آنها.
– امکان ایجاد برج و قلعه های دفاعی محکم.
– امکان اخذ انواع تاکتیک ها و استراتژی ها.

ویژگی های نسخه جدید

– بهینه سازی بخش های مختلف بازی.

تریلر

تصاویر

ویدئو

تصاویر