Instant Heart Rate 5.36.8299 برنامه هوشمند اندازه گیری ضربان قلب اندروید

0/5 تعداد آراء: 0
تولید کننده
Azumio Incc
آخرین آپدیت
۱۳۹۶-۰۷-۲۱
رده سنی
+3
دانلود نسخه
5.36.8299
اندروید مورد نیاز
4.0.3
گزارش این بازی یا برنامه

توضیحات

5.36.8299 Instant Heart Rate برنامه هوشمند اندازه گیری ضربان قلب اندروید اپلیکیشن هوشمند مانیتور ضربان قلب
نسخه خریداری شده 2.99 دلاری تقدیم به شما

Instant Heart Rate – Pro یک اپلیکیشن کاربردی در زمینه کنترل سلامت برای گوشیها و تبلتهای اندرویدی است. از آنجا که قلب همانند مغز یکی از مهم ترین اعضای بدن است تا اکنون گجت ها و برنامه‌های مختلف اندرویدی زیادی از شرکت های مختلف تولید و روانه بازار شده‌اند که کار آن ها اندازه گیری سلامتی و تعداد ضربان قلب بوده، این برنامه که توسط کمپانی Azumio Incc توسعه یافته و در دسترس عموم قرار گرفته است. میتواند بدون هیچگونه سخت افزار خارجی یا حسگرهای دیگر میزان ضربان قلب شما را محاسبه نموده و در اختیار شما قرار دهد.  Instant Heart Rate بر روی تمامی گوشی‌های اندرویدی که در کنار دوربین فلش نیز دارند قابل استفاده است و تعداد ضربان قلب را توسط این دو اندازه گیری می‌کند.
Instant Heart Rate برنامه اندازه گیری ضربان قلب اندروید  اپلیکیشن هوشمند مانیتور ضربان قلب

فقط کافیست انگشت اشاره خود را مقابل دوربین تلفن همراه خود قرار دهید تا در عرض چند ثانیه ضربان قلب شما اندازه گیری را کند. برنامه با ارائه نمودارهای گرافیکی و تحلیلی وضعیت ضربان قلب شما را تعیین می‌کند. توجه‌داشته باشید که این نرم‌افزار برای شوخی و سرگرمی نیست و شیوه کار آن به سبک دریافت پالس های موجود در اثر انگشت است. برنامه بر روی 25 میلیون کاربر امتحان شده است و کاربرد آن مورد تایید استطوری که شرکت سازنده ادعا کرده است دقیق ترین نرم‌افزار مانیتور ضربان قلب برای تلفن های هوشمند میباشد. یکی از کاربرد های مهم این برنامه در کنار دیگر اپلیکیشن‌های ورزشی است که می تواند در راستای اهداف شما برای رسیدن به هدفتان موثر باشد.

برنامه ضربان قلب Instant Heart Rate دارای نسخه رایگان میباشد که امکانات نسخه اصلی آن را که به قیمت $2.99 به فروش میرسد ندارد. حال امروز آخرین نسخه خریداری شده pro که دارای امتیاز 4.3 از 5.0 در مارکت گوگل است را درافروید برای دانلود در دسترس قرار داده‌ایم. تعداد تپش (فرکانس کاردیاک) طبیعی به‌صورت زیر تعریف می‌شود که بیشتر از این تعداد، تاکی کاردی و کم‌تر از آن، برادی‌کاردی نام دارد، هم چنین باید توجه داشت که در مواقع فعالیت با تحریک سیستم سمپاتیک و آزاد شدن نوراپی نفرِین ضربان قلب تندتر می‌شود:

  • در نوزاد (۱ تا ۳۰ روزه) : ۱۴۰ تا ۱۶۰ تپش در دقیقه
  • شیرخواران (۱ تا ۳ ساله) : ۱۲۰ تا ۱۴۰ تپش در دقیقه
  • کودک (۳ تا ۱۲ ساله) : ۱۰۰ تا ۱۲۰ تپش در دقیقه
  • بزرگسالان: ۶۰ تا ۱۰۰ ضربان در دقیقه

ویژگی‌های اصلی اپلیکیشن Instant Heart Rate برنامه هوشمند اندازه گیری ضربان قلب اندروید:

قابل استفاده بر روی تمام گوشی‌های اندرویدی،
دارای تاریخچه ضربان ها،
محاسبه دقیق ضربان قلب.

تغییرات نسخه جدید

* برطرف سازی مشکلات نرم افزار.
* بررسی آمار به دست آمده و نمایش یک حالت کلی از آن ها.

تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *