پنجشنبه,۱۴ مرداد ۱۴۰۰
صفحه اصلی / بازی اندروید / Hacking Hero – Cyber Adventure Clicker
آفلاین
جدید
دانلود Hacking Hero – Cyber Adventure Clicker بازی شبیه سازی قهرمان هک اندروید

دانلود Hacking Hero – Cyber Adventure Clicker 1.0.3 بازی شبیه سازی قهرمان هک اندروید

قهرمان هک ماجراجویی کلیکی
یک بازی خاص و متفاوت شبیه سازی

Hacking Hero – Cyber Adventure Clicker - یک بازی شبیه سازی برای دستگاه های اندرویدی هست. بازی بسیار مهیج قهرمان هک ماجراجویی کلیکی از سوی استودیو Tapps Games عرضه شده است. بازی اندروید قهرمان هکر یک گیم شبیه ساز شده از زندگی هکرها می باشد که به صورت کلیکی می باشد. شما با نصب این بازی وارد دنیای آنها خواهید شد و به گروه هایی در جهان آنها بپیوندید و ساعت ها اوقات فراغت خود را پر کنید.

داستان بازی شبیه سازی اندروید Hacking Hero – Cyber Adventure Clicker از این قرار می باشد: یک گروه سایبری بسیار بزرگ به نام The M.E.D.U.S.A توانسته اند بیشتر سیستم ها را هک کنند. با این کار تاسیسات و قسمت مختلف در جهان مجازی کنترلش در دست آنها افتاده است. اینقدر این روند را ادامه دادند تا به یک غول بزرگ تبدیل شده و دیگر هیچ کس جلو دار آنها نیست. شما به در نقش یک هکر حرفه ای وارد دنیای آنها می شوید و می خواهید مانع پیشرفت این گروه شده و جلوی کار آنها را بگیرید. بنابراین تصمیمی می گیرید تمام این گروها نفوذی در جهان را پیدا کنید و مانع نفوذشان در قسمت های مختلف شوید. چون شما در کارتان متخصص هستید گروهی به نام M1ssingN0s سراغ شما می یاند که کارشان در بخش امنیتی می باشد. از شما دعوت می کنند به آنها بپیوندید و برای مقابله با گروه The M.E.D.U.S.A کمکشان کنید تا شکست بخورند و از دنیا مجازی خارج شوند.

پس  در نقش یک هکر حرفه در بازی Hacking Hero – Cyber Adventure Clicker ایفای نقش کنید عضو گروهای آنها شوید و ماموریت های که برای شما تایین شده است را انجام دهید. هدف شما در طول بازی این است که سیستم رقباء خود را هک کنید یا اینکه بعد از نفوذ به دستگاه، آن بخش را ویروسی کنید و کارهای مختلف دیگری را انجام دهید. همانطور که از اسم بازی پیداست به صورت کلیکر است که یعنی شما هر چه بیشتر کلیک کنید امتیاز بیشتری را دریافت خواهید کرد و پول خوبی به جیب می زنید. به وسیله پول دریافتی قادر خواهید بود مهارت شخصیت خود را ارتقاء دهید تا در کارش بهتر و حرفه ای تر شود.


در ابتدا عکس های بازی را مرور نمایید ، و در صورتیکه مجذوب آن شدید ، نسبت به دانلود آن اقدام کنید. اگر از طرفداران بازی های شبیه سازی هستید ، این بازی زیبا را از دست ندهید. این بازی جذاب و پر طرفدار زمان زیادی سرگرمی و تفریح شما را مهیا خواهد نمود. اگر از زمره علاقه مندان و دوستداران بازی Hacking Hero – Cyber Adventure Clicker هستید ، احتمالا بازی adventure capitalist و بازی esports life tycoon نیز توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. افروید نسخه اصلی این بازی اندروید را برای دانلود کاملا رایگان و مجانی بوسیله کاربران عزیز در سرورهای خود قرار داده است.

تعدادی از خصوصیات بازی : Hacking Hero – Cyber Adventure Clicker


– با استفاده از تمام توان خود برای تبدیل شدن به یک قهرمان تلاش کنید.
– مبارزه با هر ویروس در سیستم .
– مبارزه برای غیر قابل نفوذ شدن سیستم های خود.
– به کار گیری از افراد بیشتر برای تسریع در فعالیت خود.
– دارای گیم سرگرم کننده.
– مهارت خود نشان دشمنان خود داده و با تمام قدرت آنها راشکست دهید.

تغییرات نسخه ی Hacking Hero – Cyber Adventure Clicker 1.0.3


تعدادی از عکس های محیط بازی Hacking Hero – Cyber Adventure Clicker

ADS

باکس دانلود Hacking Hero – Cyber Adventure Clicker
توضیحات تکمیلی

ارتباط با اینترنت : آفلاین
نام بازی : قهرمان هک ماجراجویی کلیکی - Hacking Hero – Cyber Adventure Clicker
ورژن بازی : 1.0.3
سیستم عامل : اندروید
نسخه اندرويد : 4.1 و بالاتر
امتیاز در گوگل پلی : 4.0 از 5
تعداد دانلود از سایت گوگل پلی بیش از : 1,000,000
قیمت (جهت اطلاع) : رایگان
رده سنی : 3+

آدرس در گوگل پلی : google-play

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + بیست =