Fantasy Island: Fun Forest Sim 2.14.1 دانلود بازی شبیه سازی ساخت امپراطوری خود در جزیره اندروید + مود

لینک دانلود
3.6/5 تعداد آراء: 22 بازدید 16561
آخرین آپدیت
۱۴۰۱-۱۰-۲۳
نیاز به اینترنت
آفلاین
رده سنی
3+
دانلود نسخه
2.14.1
اندروید مورد نیاز
4.1
دریافت از گوگل پلی
Google Play
گزارش این بازی یا برنامه

توضیحات

ساخت امپراطوری خود در جزیره

Fantasy Island Sim: Fun Forest – ساخت امپراطوری خود در جزیره نام نسخه ای جدید از بازی اندروید جذاب است. این بازی توسط استودیو Sparkling Society – Island Village Building Games برای دستگاه هایی که دارای پلتفرم اندروید می باشند ، توزیع گردیده است. سبک بازی شبیه سازی می باشد. اگر به دنبال یک بازی ساخت سازی با قبایل مختلف هستید این عنوان برای شما یک گیم بسیار عالی می شود. در این بازی قبایل مختلفی وجود دارد که در هر جزیره برای خود در حال ساخت شهر رویاییشان می باشند و هر یک از توانایی و قابلیت ها مختلفی برخوردار می باشند.

در بازی شبیه سازی اندروید Fantasy Island: Fun Forest Sim یکی از قبایل دزدان دریایی می باشند که آنها عاشق کشف گنج های پنهان هستند و به اکتشاف می پردازند. دورف ها همیشه به اقتصاد فکر می کنند و در دل کوه به دنبال گنجینه می باشند تا به وسیله آن برای خود یک شهر معامله ای عالی را بسازند. الف ها افسانه ای مهارت زیادی در انجام ماموریت های مختلف دارند و موارد دیگر که با پلی دادن این گیم زیبا متوجه خواهید شد. هدف اصلی شما در این بازی اندروید ساخت ساختمان ها مختلف و تشکیل بزرگترین امپراطوری در جزایر می باشد. برای این کار شما باید روابط خوبی با بقیه افراد برقرار کنید از روستایی برای بدست آوردن منابع مورد نیاز کمک بگیرید و بهترین گنجینه ها را بدست آورید تا یک شهر پر رونق داشته باشید. همچنین ماموریت های روزانه در این گیم آن را جذابتر کرده و با انجام دادن آنها به سرعت بیشتری پیشرفت خواهید کرد.

Fantasy Island Sim Fun Forest logo

امیدواریم که این بازی برای شما جالب باشد. می توانید قبل از شروع دانلود اول تریلر بازی و عکس های محیط آن را ملاحظه فرموده ، و چنانچه توجه اتان را جلب نمود ، آن را دانلود فرمایید. اگر از زمره دوستداران و علاقه مندان به بازی Fantasy Island Sim: Fun Forest هستید ، احتمالا بازی lost island blast adventure و بازی city island 4 sim town tycoon نیز توجه شما را به خود جلب خواهد نمود. دانلود این بازی دوست داشتنی را به علاقمندان سبک شبیه سازی پیشنهاد می کنیم. ما این بازی را تست کرده ایم و بدون هیچ مشکلی اجرا می شود .

ویژگی های بازی Fantasy Island: Fun Forest Sim

– جهان را کاووش کنید و پادشاهی خود را گسترش دهید
– قابلیت تجارت کردن با دوستان و همسایه های خود
– قبایل مختلف را باز کرده و پادشاهی خود را به یک امپراطوری تبدیل کنید
– جمع آوری منابع و ساخت ساختمان های مختلف
– هر قبلیه مهارت خاص و جداگانه ای دارد
– دارای طراحی خوب برای یک بازی شبیه سازی

ویژگی های نسخه جدید

❤️ You just focus on enjoying the game
? We’ll continue to improve your experience

ویژگی های نسخه مود

– دارای پول بی نهایت

تریلر

تصاویر

دوستان عزیز تام قبلی بازی Fantasy Forge: World of Lost Empires  بوده که به Fantasy Island Sim: Fun Forest تغییر کرده است.

ویدئو

تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *