جمعه,۲۶ شهریور ۱۴۰۰
آفلاین
آپدیت
دانلود Cell Expansion Wars بازی استراتژیکی "جنگ سلول ها" اندروید + مود

دانلود Cell Expansion Wars 1.0.46 بازی استراتژیکی "جنگ سلول ها" اندروید + مود

جنگهای انبساط سلول
همراه نسخه مود با سکه بی نهایت


Cell Expansion Wars - یک بازی استراتژیک برای دستگاه هایی می باشد که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند. بازی فوق العاده و محبوب جنگهای انبساط سلول از طرف کمپانی mobirix توزیع شده است. افروید اولین سایت ایرانی است که این بازی بسیار سرگرم کننده را برای بازدیدکنندگان خود مهیا کرده است.

در بازی استراتژیکی Cell Expansion Wars شما باید تعدادی از سلول ها را کنترل کنید. سلولهای تحت کنترل شما رنگ خاصی دارند و از طرف دیگر تیم مقابل که هوش مصنوعی بازی است نیز دارای تعدادی سلول است که رنگ متفاوتی دارند به گونه ای که تفاوت بین سلولها بدون هیچ مشکلی قابل مشاهده است. کار شما تقویت سلولهای متعلق به خودتان است. تمام تلاش خود را بکار ببرید تا با اتصال سلولهایتان به سلولهای رقیب و ارسال انرژی مخرب برای آنها ، از شر مهره های حریف خود خلاص شوید. این انرژی ها به شکل اعداد در داخل هر سلول نوشته می شوند و در واقع عدد نمایش داده شده بر روی هر سلول ، ارزش سلامتی آن است.

در بازی اندروید Cell Expansion Wars با اتصال سلول ها به یکدیگر ، این انرژی ها منتقل می شوند. اگر به سلولهای خود متصل شوید ، انرژی ارسال شده مانند یک کیت سلامتی عمل می کند و سلامت سلول های شما را افزایش می دهد ، و اگر همین ارتباط با سلول های حریف برقرار شود ، انرژی ارسال شده سلول مخالف را از بین می برد. پس از اتصال ، هر دو سلول رقیب شروع به ارسال انرژی به یکدیگر می کنند و این وظیفه شماست که سلول های حریف را با تاکتیک های خاص و با کمک مهره های خود از بین ببرید.

در Cell Expansion Wars وارد نبردهای سلولی شوید و برای شکست دشمن برنامه های تاکتیکی هوشمندانه ای انجام دهید. با کمک کنترل های لمسی می توانید سلول ها را جابجا کرده و برنامه های استراتژیک خود را عملی کنید. هر سلول مقدار مشخصی از انرژی دارد که در صورت کاهش و کم شدن آن باید به کیت انرژی وصل شوید. همچنین می توانید ارسال نمودن انرژی منفی به طرف سلولهای حریف آنها را نابود و تخریب کنید. برای انجام این کار ، بهتر است شاخه های بیشتری را تشکیل و گسترش دهید تا سلول های چند ضلعی تشکیل شود. حمله به سلول ها دفاعی می تواند آسیب بیشتری به دشمنان وارد کند. مینی گیم های مختلفی نیز وجود دارد که باعث سرگرمی بیشتر شما می شود.


این بازی بی نظیر مدتها شما را سرگرم خواهد نمود. افرادی که از بازی Cell Expansion Wars بازدید نموده اند از بازی ailment و بازی plague inc نیز بازدید نموده اند.

تعدادی از خصوصیات بازی : Cell Expansion Wars

  • حمله به سلول های حریف و نابودی آنها
  • تقویت سلول های خود و دادن انرژی به آنها
  • وجود آیتم های حمایتی مختلف
  • وجود انواع مینی گیم های مختلف برای سرگرمی بیشتر
  • کنترل های لمسی آسان برای هدایت سلول ها

خصوصیات نسخه مود :– سکه بی نهایت
– راهنمایی بی نهایت

تعدادی از عکس های محیط بازی Cell Expansion Wars

ADS

باکس دانلود Cell Expansion Wars
توضیحات تکمیلی

ارتباط با اینترنت : آفلاین
نام بازی : جنگهای انبساط سلول - Cell Expansion Wars
ورژن بازی : 1.0.46
سیستم عامل : اندروید
نسخه اندرويد : 4.1 و بالاتر
امتیاز در گوگل پلی : 4 از 5
تعداد دانلود از سایت گوگل پلی بیش از : 1,000,000
قیمت (جهت اطلاع) : رایگان
رده سنی : 3+

آدرس در گوگل پلی : google-play

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =