Among Us 2023.11.7 دانلود بازی العاده جذاب در بین ما - امانگ اس اندروید + مود

لینک دانلود
4.1/5 تعداد آراء: 21
تولید کننده
Innersloth LLC
آخرین آپدیت
۱۴۰۲-۰۸-۱۸
نیاز به اینترنت
آفلاین
رده سنی
7+
دانلود نسخه
2023.11.7
اندروید مورد نیاز
6.0
دریافت از گوگل پلی
Google Play
گزارش این بازی یا برنامه

توضیحات

دانلود بازی یک خرابکار در بین ما است “امانگ اس” برای اندروید

نسخه اصلی + نسخه مود با اسکین نامحدود

تست شده به صورت آفلاین

جدیدترین نسخه بازی همیشه در افروید

Among Us –  بازی ( در بین ما – امانگ اس ) ساخت کمپانی Innersloth LLC می باشد.  عنوان فوق یک بازی چند نفره آفلاین است که از طریق وای فا ارتباط بین چند دستگاه را برقرار می نماید. بازی به قدری جذاب است که تا کنون بیش از صد میلیون بار تنها از سایت گوگل پلی دانلود شده است.

🕵️ Among Us یک بازی استراتژی چند نفره عالی است. کل گیم پلی بازی آسان است. اگر انتخاب کنید که به عنوان یکی از خدمه بازی کنید، با سایر خدمه به دور سفینه فضایی شگفت انگیز خواهید رفت. شما باید انواع مینی بازی های ساده را تکمیل کنید. انجام تمام کارهای جالب با بهترین دوستانتان واقعاً سرگرم کننده است. در میان این گروه، دو کلاهبردار پنهان وجود دارند که هدفشان قتل مخفیانه سایر خدمه این سفینه فضایی است. بنابراین شما باید تمام تلاش خود را برای یافتن افراد خرابکار و نفوذی انجام دهید. البته، شما همچنین می توانید انتخاب کنید که به عنوان یک خلافکار بازی کنید و از هوش و ذکاوت خود برای نابود کردن سایر اعضای خدمه استفاده کنید. کل فرآیند فریب دادن سایر اعضای خدمه عالی است. در حالی که در حال انجام این بازی هستید، به سرعت متوجه خواهید شد که فناوری قطعاً می تواند بر توانایی تمرکز شما تاثیر بگذارد. اما شما همیشه می توانید از انواع وسایل الکتریکی در اطراف برای جلب توجه سایر خدمه استفاده کنید. کل فرآیند جذب کردن سایر خدمه و فریب آنها برای گرفتار شدن در تله های شما بسیار جذاب است. هدف نهایی کلاهبرداران کشتن سایر خدمه است. بنابراین شاید شما در مورد روش‌های دقیق کشتن سایر خدمه که تعدادشان از فریبکاران بیشتر است کنجکاو باشید، اما نیازی نیست که احساس گمراهی و ترس کنید. حتی اگر فریبکار دیگر کشته شود و شما تنها باشید، باز هم می توانید با موفقیت تمام اعضای دیگر خدمه را بکشید و زنده بمانید. 

🕵️ در بازی اندروید Among Us سفینه شما در فضا دچار مشکل می شود . تمام افراد باید به کمک هم مشکلات را پیدا و آنها را مرتفع کنند. اما اشکال اساسی اینجاست که یک فرد خرابکار و نفوذی در میان گروه شما وجود دارد. او تمام سعی خود را می کند تا اقدامات شما را بی اثر نماید. این خدمه خرابکار و خائن خرابی های مختلفی را ایجاد می نماید. از میان جمع دوستانتان که در حال بازی با هم هستید، هریک در قالب یکی از خدمه ایفای نقش می کند. یکی از دوستانتان نیز در نقش فرد خرابکار بازی خواهد کرد. هیچ یک از بازیکنان نباید از نقش دوستان دیگر خود خبر دار باشد.

دانلود بازی یک خرابکار در بین ما است "امانگ اس" برای اندروید

🕵️ در بازی اندروید Among Us ( در بین ما – امانگ اس ): به محض اینکه وارد سفینه فضایی می شوید، بلافاصله احساس الهام و روشنایی خواهید کرد. اگر شما یک بازیکن با تجربه هستید، حتی می توانید انواع ایده های جادویی برای ایجاد تله ها و ایجاد توهم به همه اعضای خدمه داشته باشید. برای شما بسیار مهم است که ارتباط خود را با همه این خدمه قطع کنید. و همچنین می توانید تمام تلاش خود را بکنید تا به این اعضای خدمه اجازه دهید تمرکز خود را روی برخی از خدمه بی گناه تغییر دهند. مهم نیست چه اتفاقی می افتد، شما نمی توانید تسلیم شوید و باید محکم بایستید. اگر به خود ایمان داشته باشید، رکوردهای خارق‌العاده‌ای از شکست دادن تمام اعضای خدمه ایجاد خواهید کرد. شما می توانید با ایجاد روابط هماهنگ با سایر اعضای خدمه فریب دهید. البته، اگر هویت واقعی شما کشف شود، همه اعضای دیگر خدمه عصبانی خواهند شد. همه این طغیان های خشمگین باعث می شود آنها به سمت شما بشتابند و سعی کنند شما را بکشند. اما شما همچنین می توانید پرخاشگر شوید و تمام وسایل لازم برای محافظت از خود را بیابید. نیازی نیست نگران باشید که تجربه قبلی از انجام بازی های مشابه را ندارید. کنجکاوی طبیعی و واقعی شما در مورد این بازی به شما کمک می کند تا راه درستی برای از بین بردن سایر اعضای خدمه را پیدا کنید. گاهی اوقات، می بینید که هیچ جایگزینی وجود ندارد، اما تا زمانی که بتوانید با موفقیت همه این خدمه را جدا کنید، می توانید آنها را یکی یکی بکشید. اگر به عنوان خدمه بازی را انتخاب کنید، عشق بی پایان را از طریق همکاری متقابل احساس خواهید کرد. اما هرگز نباید قدرت خود را به عنوان یکی از اعضای خدمه دست بالا ارزیابی کنید. حتی اگر تعداد شما بزرگتر باشد، این بدان معنا نیست که در نهایت شکست نخواهید خورد، به خصوص زمانی که با یک فریبکار باهوش روبرو می شوید.

🕵️ ( در بین ما – امانگ اس ):  وقتی برای اولین بار وارد سفینه فضایی جادویی می شوید، به نظر می رسد که همه چیز آنقدر پیچیده است که کسب پیروزی نهایی تقریبا غیر ممکن است. اما قطعاً برای شما ارزشمند است که از زمان خود در این سفینه فضایی بهترین استفاده را ببرید. هنگام برگزاری جلسه گروه کوچک، اعضای مختلف خدمه واکنش های کاملا متفاوتی از خود نشان می دهند. گاهی اوقات، برخی از سوالات در مورد اینکه چه کسی فریبکار واقعی است، باعث می شود شما احساس خستگی کنید، اما همچنان این احساس قدردانی و شفقت را در بین اعضای تیم خواهید داشت. در حالی که شما در حال انجام وظایف یافتن فریبکار واقعی هستید، همیشه باید به یاد داشته باشید که چیزی به نام تصادف وجود ندارد. شما باید همه چیزهای بی اهمیت را در نظر بگیرید. و همیشه باید ارتباط و ارتباط با سایر خدمه را حفظ کنید.

🕵️ در بازی Among Us (در بین ما یا در میان ما ): در صورتی که در نقش افراد مثبت بازی می کنید باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات و خرابی ها بکار ببرید و در صورتی که در نقش شخصیت منفی هستید باید تا می توانید اقدامات دیگران را خنثی و دست به خرابکاری های مختلف بزنید. گیم پلی بازی به قدری جذاب و دوست داشتنی است که ساعتها از بازی کردن خسته نخواهید شد. نسخه اصلی دارای پرداخت درون برنامه ای است. اما افروید نسخه آنلاک شده را نیز بدون نیاز به هیچگونه پرداختی برای شما بازدیدکنندگان عزیز فراهم نموده است.

🕵️ در بازی ( در بین ما – امانگ اس ) :شما همیشه باید سعی کنید حرکات تمام خدمه را دائما زیر نظر داشته باشید. زیرا قبل از اینکه خرابکار و حقه باز واقعی را پیدا کنید، همه افراد در این سفینه فضایی می توانند مظنون باشند. شما همیشه باید آگاهانه عمل کنید. اگر بتوانید با موفقیت حوادث و افراد را تجزیه و تحلیل کنید، طبیعتاً  خلافکار را  را خواهید یافت. علاوه بر این، باید دائماً آرامش خود را حفظ  کنید. شما باید به موقعیت های غیرمنتظره با آرامش پاسخ دهید. حتی اگر به شخص اشتباهی مشکوک شدید، نیازی نیست که بیش از حد  خودتان را سرزنش کنید. به عنوان خلافکار ، اگر بتوانید اعتماد سایر خدمه را جلب کنید، پیروزی نهایی را به دست خواهید آورد.  برای یافتن هویت واقعی خدمه باید ژست ها و حرکات بدن آنها را بررسی کنید. هرگز نباید احساسات و عواطف منعکس شده از طریق کلماتی که توسط اعضای مختلف خدمه در هنگام برگزاری جلسه بیان می شود را نادیده بگیرید. 

🕵️ در بازی Among Us ( در بین ما – امانگ اس ):برخی از فریبکاران بسیار خشن و بی رحم هستند. هر لحظه امکان دارد یکی از خرابکاران و نفوذی ها قبل از اینکه متوجه وجود این شیاد شوید، شما را بکشد. این کاملا طبیعی است که شما از حملات غیرمنتظره عصبانی شوید. اما وقتی این شیادان هویت واقعی خود را نشان می دهند هرگز عشق و رحمت را در چشمان آنها نخواهید دید. اگر به عنوان یک خلافکار بازی کنید، پس از اینکه یکی از اعضای خدمه را بدون نشان دادن هیچ گونه احساس رحم و شفقتی با موفقیت نابود کردید، بسیار هیجان زده خواهید شد. اما اگر به عنوان یکی از خدمه بازی را انتخاب کردید، همیشه باید بدانید که پشت خشم شما ترس از آسیب دیدن توسط فریبکار است.

🕵️ در بازی Among Us (در بین ما – امانگ اس ) :اگر بتوانید کاملا آماده باشید و به اندازه کافی مراقب باشید، به راحتی فریبکار واقعی را پیدا خواهید کرد. در حالی که شما در حال برگزاری جلسه هستید، هرگز نمی توانید به خود اجازه دهید فریب شواهد نادرست را بخورید. و بهتر است خود را  خدمه هایی که سعی می کنند از موفقیت شما جلوگیری کند دور نگه دارید. شما همچنین می توانید انواع سناریوهای نادرست ایجاد کنید تا خلافکار را فریب دهید تا هویت واقعی خودش را فاش کند. در نهایت همه چیز شفاف خواهد شد. پس فقط باید صبور باشید. گاهی اوقات، به نظر می رسد که همه چیز آنقدر پیچیده است که یافتن فریبکار واقعی برای شما غیرممکن است. اما اگر دلسردی را از خود دور کنید و با اعتماد به نفس عمل نمایید، و موقعیت و شرایط را به دقت تجزیه و تحلیل کنید، حتما فریبکار و خلافکار و نفوذی واقعی را خواهید یافت!

🕵️ به علاقمندان بازی (در بین ما – امانگ اس )  سفارش می کنیم از بازی samorost 3 و بازی space shooter galaxy attack نیز دیدن نمایند. 

ویژگی های بازی  ( در بین ما – امانگ اس ) Among Us:

  • یک بازی فوق العاده جذاب و استثنایی.
  • بازی چند نفر آفلاین از طریق وای فا.
  • خرابی سفینه فضایی و تعمیر آن.
  • پیدا کردن خدمه خائن و خرابکار.

توجه در صورتی که در نسخه مود با مشکل روبرو شدید مراحل زیر را انجام دهید :

در قسمت تنظیمات گوشی و در بخش مدیریت برنامه ها (apps)  بر روی clear cache  برنامه های Google play service و Google play store کلیک نمایید و کش آنها را پاک کنید.
فیل -تر – شکن خود را فعال کرده و مارکت گوگل را اجرا و بازی Among Us را جستجو نموده و بر روی دانلود کلیک کنید.
پس از دانلود چند کیلو بایت ادامه دانلود را متوقف کنید.
◄  نسخه مود افروید را نصب کنید.

تغییرات نسخه جدید

Ready to horse around, Crewmates? It's the 2023.3.28 update!

✔️️ APRIL FOOLS: Check out the game starting March 31st, 5pm PST for a fun surprise in both Classic and Hide n Seek mode!

✔️️ Additional cosmetics redeemed by Beans added to the store

✔️️ Various bug and QoL fixes

تصاویر

ویدئو

تاریخ آخرین آپدیت
۱۴۰۲-۰۴-۲۳
آخرین نسخه
2023.11.7
نسخه اندروید مورد نیاز
6.0 و بالاتر
رده بندی سنی
7+
نیاز به اینترنت
آفلاین
قیمت در گوگل پلی
رایگان
تولید شده توسط
Innersloth LLC

2 نظر در باره : "Among Us"

  1. رضا گفته:

    ممنون از افروید با بازی های خوبش من این بازی را خیلی دوست دارم ❤️❤️❤️ ومعتادش شدم اما حیف که تبلیغاتش زیاده . اگه می شده تبلیغاتشوکم کنید خوب بود

  2. علی گفته:

    کی میاد پس.پیر شدم???

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *